SQZ15AJB-39K
YAGEO
Prodotto No:
SQZ15AJB-39K
Descrizione:
RES 39K OHM 5% 15W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.532" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.890" L x 0.512" W (48.00mm x 13.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 39 kOhms
Series SQZ
Power (Watts) 15W