SQZ20AJB-3K
YAGEO
Prodotto No:
SQZ20AJB-3K
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 3K OHM 5% 20W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.532" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 3 kOhms
Series SQZ
Power (Watts) 20W