SQZ700JB-75R
YAGEO
Prodotto No:
SQZ700JB-75R
Descrizione:
RES 75 OHM 5% 7W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 75 Ohms
Series SQZ
Power (Watts) 7W