Panjit International Inc.
Prodotto No:
SS10150HE-AU_R1_000A1
Produttore:
Pacchetto:
SOD-123HE
Batch:
-
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123HE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.27265
$2.7265
100
$0.137845
$13.7845
500
$0.112442
$56.221
1000
$0.08342
$83.42
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 35pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123HE |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 30 µA @ 150 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-123H |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 850 mV @ 1 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Base Product Number | SS10150 |