onsemi
Prodotto No:
SS12FP
Produttore:
Pacchetto:
SOD-123HE
Batch:
-
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123HE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.33345
$3.3345
100
$0.20786
$20.786
500
$0.142196
$71.098
1000
$0.109383
$109.383
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 80pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SOD-123HE |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 400 µA @ 20 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-123H |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 450 mV @ 1 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Base Product Number | SS12 |