onsemi
Prodotto No:
SS23FA
Produttore:
Pacchetto:
SOD-123FA
Batch:
-
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SOD123FA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.43035
$4.3035
100
$0.32129
$32.129
500
$0.252472
$126.236
1000
$0.195082
$195.082
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 120pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SOD-123FA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 400 µA @ 30 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-123W |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 500 mV @ 2 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 125°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Base Product Number | SS23 |