onsemi
Prodotto No:
SS33
Produttore:
Pacchetto:
SMC (DO-214AB)
Batch:
-
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 30V 3A SMC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5282
$5.282
100
$0.4047
$40.47
500
$0.319903
$159.9515
1000
$0.25592
$255.92
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SMC (DO-214AB) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 µA @ 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 500 mV @ 3 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Base Product Number | SS33 |