Linear Integrated Systems, Inc.
Prodotto No:
SST511 SOT-23 3L ROHS
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DIODE CUR REG 50V 5.6MA 350MW
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.125
$7.125
10
$6.1066
$61.066
100
$5.08915
$508.915
500
$4.49046
$2245.23
1000
$4.041414
$4041.414
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Regulator Current (Max) | 5.6mA |
| Applications | - |
| Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max) | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | SST500 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 350mW |
| Voltage - Limiting (Max) | 4.2V |
| Mfr | Linear Integrated Systems, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SST511 |