Amphenol RF
Prodotto No:
ST0356-32-501-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF ANTENNA STICK RP-SMA PLUG WID
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 690MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination | RP-SMA |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 825MHz, 1.95GHz, 2.5GHz |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | Cable - 1m |
| Return Loss | -10dB, -8dB, -7dB |
| Package | Bag |
| Gain | 3dBi, 1.7dBi, 2.2dBi |
| Frequency Group | Wide Band |
| Base Product Number | ST0356 |