Amphenol RF
Prodotto No:
ST1225-20-001-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF ANTENNA INTERNAL AMC PLUG MUL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 7.2GHz |
| Applications | Wi-Fi |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | WiFi |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 6.18GHz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | Cable - 100mm |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bag |
| Gain | 3.4dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | ST1225-20 |