STMicroelectronics
Prodotto No:
ST16010
Produttore:
Pacchetto:
MM
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DISCRETE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Configuration | - |
| Current Rating (Amps) | 1µA |
| Voltage - Rated | 90 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | MM |
| Power - Output | 10W |
| Series | - |
| Package / Case | MM |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 1.6GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 23dB |
| Base Product Number | ST160 |