SMC Diode Solutions
Prodotto No:
ST4045C
Produttore:
Pacchetto:
TO-220AB
Batch:
-
Descrizione:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.349
$1.349
10
$1.1001
$11.001
100
$0.85557
$85.557
500
$0.725173
$362.5865
1000
$0.590738
$590.738
2000
$0.556111
$1112.222
5000
$0.529625
$2648.125
10000
$0.505182
$5051.82
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 3 mA @ 45 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 580 mV @ 20 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | ST4045 |