STMicroelectronics
Prodotto No:
ST50V10200
Produttore:
Pacchetto:
M246
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINEAR IC'S
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Configuration | N-Channel |
| Current Rating (Amps) | 1µA |
| Voltage - Rated | 110 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | M246 |
| Power - Output | 225W |
| Series | - |
| Package / Case | M246 |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | - |
| Noise Figure | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 17.5dB |
| Base Product Number | ST50 |