Sanken Electric USA Inc.
Prodotto No:
STA412A
Produttore:
Pacchetto:
10-SIP
Batch:
-
Descrizione:
TRANS 4NPN 60V 3A 10-SIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.3935
$6.3935
10
$5.48055
$54.8055
100
$4.56722
$456.722
500
$4.0299
$2014.95
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 10mA, 1A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 60V |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Series | - |
| Transistor Type | 4 NPN (Quad) |
| Package / Case | 10-SIP |
| Power - Max | 4W |
| Mfr | Sanken Electric USA Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100µA (ICBO) |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 500mA, 4V |
| Base Product Number | STA412 |