STMicroelectronics
Prodotto No:
STAC4932B
Produttore:
Pacchetto:
STAC244B
Batch:
-
Descrizione:
TRANSISTOR RF MOSF N-CH STAC244B
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Configuration | N-Channel |
| Current Rating (Amps) | - |
| Current - Test | 500 mA |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | STAC244B |
| Power - Output | 1000W |
| Series | - |
| Package / Case | STAC244B |
| Voltage - Test | 100 V |
| Technology | MOSFET |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 123MHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tray |
| Gain | 26dB |
| Base Product Number | STAC4932 |