STMicroelectronics
Prodotto No:
STPS1045SF
Produttore:
Pacchetto:
TO-277A (SMPC)
Batch:
-
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.53675
$5.3675
100
$0.371355
$37.1355
500
$0.310289
$155.1445
1000
$0.264072
$264.072
2000
$0.235192
$470.384
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-277A (SMPC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 45 V |
| Series | ECOPACK®2 |
| Package / Case | TO-277, 3-PowerDFN |
| Technology | Schottky |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Base Product Number | STPS1045 |