STMicroelectronics
Prodotto No:
STPS1045SFY
Produttore:
Pacchetto:
TO-277A (SMPC)
Batch:
-
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.741
$0.741
10
$0.64315
$6.4315
100
$0.445265
$44.5265
500
$0.372001
$186.0005
1000
$0.316597
$316.597
2000
$0.281979
$563.958
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-277A (SMPC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 45 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 |
| Package / Case | TO-277, 3-PowerDFN |
| Technology | Schottky |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 175°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Base Product Number | STPS1045 |