Amphenol Piher Sensing Systems
Prodotto No:
T21AH-M0607-103B2020-TA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
21MM CARBON POTENTIOMETER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.481
$9.481
10
$9.139
$91.39
25
$8.12402
$203.1005
50
$7.44686
$372.343
100
$6.76989
$676.989
250
$5.415912
$1353.978
500
$5.246641
$2623.3205
1000
$4.908156
$4908.156
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Gangs | 1 |
| Bushing Thread | M10 x 0.75 |
| Actuator Diameter | 0.236" (6.00mm) |
| Termination Style | PC Pins |
| Actuator Type | Round |
| Tolerance | ±20% |
| Built in Switch | None |
| Actuator Length | 2.362" (60.00mm) |
| Number of Turns | 1 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Rotation | 310° |
| Series | T-21 |
| Power (Watts) | 0.12W |
| Mfr | Amphenol Piher Sensing Systems |
| Resistive Material | Carbon |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Size - Body | Round - 0.846" Dia (21.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Taper | Logarithmic |
| Adjustment Type | Side Adjustment |