T55V157M6R3C0055
Vishay Polytech
Prodotto No:
T55V157M6R3C0055
Produttore:
Vishay Polytech
Descrizione:
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
In magazzino : 1600
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 150 µF