Casa / Circuit Breakers / TA45-ABFGM045C0-AZM14
minImg
TA45-ABFGM045C0-AZM14
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
TA45-ABFGM045C0-AZM14
Current Rating (Amps) 4.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V