Chip Quik Inc.
Prodotto No:
TC4-20G
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HEAT SINK THERMAL COMPOUND - DEE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$52.9435
$52.9435
10
$49.83225
$498.3225
25
$46.71796
$1167.949
50
$43.60348
$2180.174
100
$42.04624
$4204.624
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Usable Temperature Range | -40°F ~ 302°F (-40°C ~ 150°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | 68°F ~ 77°F (20°C ~ 25°C) |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Silver |
| Thermal Conductivity | 79.00 W/m-K |
| Size / Dimension | 20 gram Syringe |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | CHIPQUIK® |
| Type | Silicone Compound |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Chip Quik Inc. |
| Features | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |