Casa / AC DC Converters / TET3200-12-069RA
minImg
TET3200-12-069RA
Bel Power Solutions
Prodotto No:
TET3200-12-069RA
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V 3120W
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 95.4%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, I²C Interface, PFC, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 300 VAC, 180 ~ 410 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 45°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, CSA, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 22.71" L x 2.72" W x 1.59" H (576.9mm x 69.0mm x 40.5mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 260 A
Series TET3200 (3200W)
Power (Watts) 3120W