THT-1125-403-WT
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-1125-403-WT
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
THT-1125-403-WT (1.125" X 300')
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 1.125" (28.58mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 1.125" (28.58mm)