THT-127-461-3
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-127-461-3
Descrizione:
LABEL, 2.2 IN H X 0.5 IN W
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300, R4500, R6200
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 2.200" (55.88mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester, Self-Laminating
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.500" (12.70mm)