THT-142-423-2.5
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-142-423-2.5
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
LABEL, 0.2 IN H X 2.5 IN W
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4900, R6000, R6200
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.200" (5.08mm)