THT-142-481-2.5
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-142-481-2.5
Guida per l'utente
Printer Name BBP®81, IP® Series, PR Plus Series Label Printer, R6400
Length 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Label Type Die Cut
Width 0.200" (5.08mm)