THT-1500-499
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-1500-499
Descrizione:
THT-1500-499-WT (1.50"X100')
Guida per l'utente
Printer Name i5100, i7100, R4300, R4500, R4900, R6000, R6200
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Nylon Cloth
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 1.500" (38.10mm)