THT-2000-403
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-2000-403
Descrizione:
THT-2000-403-WT (2.00"X100')
Guida per l'utente
Printer Name i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 2.000" (50.80mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 2.000" (50.80mm)