THT-2250-403-WT
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-2250-403-WT
Descrizione:
THT-2250-403-WT (2.25"X300')
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 2.250" (57.15mm) 2 1/4"
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 2.250" (57.15mm)