THT-3000-403-WT
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-3000-403-WT
Descrizione:
THT-3000-403-WT (3.00"X300')
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 3.000" (76.20mm)