THT-4000-403-WT
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-4000-403-WT
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
THT-4000-403-WT (4.00"X300')
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 4.000" (101.60mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.000" (101.60mm)