THT-500-403
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-500-403
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
THT-500-403-WT (0.50"X100')
Guida per l'utente
Printer Name i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 0.500" (12.70mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Paper
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 0.500" (12.70mm)