THT-6-449-1.5-SC
Brady Corporation
Prodotto No:
THT-6-449-1.5-SC
Descrizione:
LABEL, 0.75 IN H X 1.5 IN W
Guida per l'utente
Printer Name BBP11, BBP12, THT 1" Core Printers, R4300, R6200
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.500" (38.10mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polypropylene
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.750" (19.05mm)