THTEP177-593-.25
Brady Corporation
Prodotto No:
THTEP177-593-.25
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
LABEL, 2.5 IN H X 3 IN W
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4400, R6000
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 2.500" (63.50mm)