THTEP177-593-.25BK
Brady Corporation
Prodotto No:
THTEP177-593-.25BK
Guida per l'utente
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4400, R6000
Length 3.000" (76.20mm)
Label Type Die Cut
Width 2.500" (63.50mm)