Bourns Inc.
Prodotto No:
TISP4030L1AJR-S
Produttore:
Pacchetto:
DO-214AC (SMA)
Batch:
-
Descrizione:
THYRISTOR 15V 120A DO214AC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.39995
$3.9995
100
$0.29868
$29.868
500
$0.23465
$117.325
1000
$0.181317
$181.317
2000
$0.165319
$330.638
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30 A |
| Current - Hold (Ih) | 50 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Voltage - Off State | 15V |
| Series | - |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 120 A |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Capacitance | 29pF |
| Number of Elements | 1 |
| Voltage - Breakover | 30V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TISP4030 |