Bourns Inc.
Prodotto No:
TISP61089DR-S
Produttore:
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
-
Descrizione:
THYRISTOR 100V 30A 8SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.254
$1.254
10
$1.1172
$11.172
100
$0.87096
$87.096
500
$0.719492
$359.746
1000
$0.568024
$568.024
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30 A |
| Current - Hold (Ih) | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Off State | 100V |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Capacitance | 100pF |
| Number of Elements | 2 |
| Voltage - Breakover | 64V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TISP610 |