TNPW120633R2DHTA
Vishay Dale
Prodotto No:
TNPW120633R2DHTA
Descrizione:
RES 33.2 OHM 0.5% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 33.2 Ohms
Series TNPW
Power (Watts) 0.25W, 1/4W