TNPW2512118KBEEY
Vishay Dale
Prodotto No:
TNPW2512118KBEEY
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 118K OHM 0.1% 1/2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 118 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W