Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prodotto No:
TPC33AHM3_A/I
Produttore:
Pacchetto:
TO-277A (SMPC)
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC TO277A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.912
$0.912
10
$0.8132
$8.132
100
$0.63422
$63.422
500
$0.523925
$261.9625
1000
$0.41363
$413.63
2000
$0.397718
$795.436
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 185°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 32.8A |
| Applications | Automotive |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 31.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-277A (SMPC) |
| Series | Automotive, AEC-Q101, PAR®, eSMP® |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 45.7V |
| Package / Case | TO-277, 3-PowerDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 28.2V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | TPC33 |