TR8M336M6R3C1500
Vishay Sprague
Prodotto No:
TR8M336M6R3C1500
Produttore:
Vishay Sprague
Descrizione:
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0603
In magazzino : 2221
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code M
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm
Series MICROTAN®, TR8
Type Molded
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF