TS-709-15H
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
TS-709-15H
Produttore:
SCHURTER Inc.
Descrizione:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2, UL1077
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TS
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V