TSREH12150
BriskHeat
Prodotto No:
TSREH12150
Descrizione:
HEATER 120W 12" X 2" 120VAC
Type Heating Unit
Specifications Heater, 120W
Mfr BriskHeat
Package Bulk
Size / Dimension 12.00" L x 2.00" W (304.8mm x 50.8mm)
Product Status Active
Voltage - Input 120VAC