TSREH2600
BriskHeat
Prodotto No:
TSREH2600
Descrizione:
HEATER 60W 6" X 2" 240VAC
Type Heating Unit
Specifications Heater, 60W
Mfr BriskHeat
Package Bulk
Size / Dimension 6.00" L x 2.00" W (152.4mm x 50.8mm)
Product Status Active
Voltage - Input 240VAC