Casa / Single Diodes / TSUP15M45SH S1G
minImg
TSUP15M45SH S1G
Taiwan Semiconductor Corporation
Prodotto No:
TSUP15M45SH S1G
Pacchetto:
SMPC4.6U
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 45V 15A SMPC4.6U
In magazzino : 2973
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 1803pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMPC4.6U
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 45 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 15 A
Mfr Taiwan Semiconductor Corporation
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Current - Average Rectified (Io) 15A