Casa / SCRs - Modules / TT122N22KOFHPSA2
minImg
TT122N22KOFHPSA2
Infineon Technologies
Prodotto No:
TT122N22KOFHPSA2
Descrizione:
THYR / DIODE MODULE DK
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max) 300 mA
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2 V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 200 mA
Current - On State (It (AV)) (Max) 140 A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of SCRs, Diodes 2 SCRs
Voltage - Off State 2.2 kV
Series -
Package / Case Module
Mfr Infineon Technologies
Package Tray
Structure Series Connection - All SCRs
Current - On State (It (RMS)) (Max) 220 A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 3300A @ 50Hz