Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Prodotto No:
TWCP-78-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE TWINAXIAL PLENUM 500'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 125°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial - Plenum |
| Dielectric Material | - |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | - |
| Dielectric Diameter | 0.072" (1.83mm) |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 95% |
| Cable Group | - |
| Length | 500.0' (152.40m) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Trompeter |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | - |
| Jacket Color | Blue |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Impedance | 78 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.242" (6.15mm) |
| Base Product Number | TWC |