Casa / Markers / TWM-18-SC-PK
minImg
TWM-18-SC-PK
Brady Corporation
Prodotto No:
TWM-18-SC-PK
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
WIRE MARKER, 0.75 IN H
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Series -
Type Wire Marker, Cards
Legend 18
Size 0.25" W x 0.71" L (6.4mm x 18.0mm)