UA30CAD60PKTI
Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
UA30CAD60PKTI
Produttore:
Carlo Gavazzi Inc.
Descrizione:
SENSOR PROX ULTRA 350-6000MM CYL
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 13.78" ~ 236.22" (350mm ~ 6000mm)
Output Type Analog Voltage, PNP
Response Frequency 1Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series UA30
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 15V ~ 30V