UDZS4V3B RRG
Taiwan Semiconductor Corporation
Prodotto No:
UDZS4V3B RRG
Pacchetto:
SOD-323F
Descrizione:
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323F
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.7 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Mfr Taiwan Semiconductor Corporation
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms